O nas

Witamy Państwa na stornie internetowej autoryzowanego dealera Toyoty w Gorzowie Wlkp.

Firma swoją działalność rozpoczęła w 1990 roku pod nazwą CAR SYSTEM otwierając pierwszy w Gorzowie Wlkp. Sklep z chemią samochodową wraz z profesjonalną automatyczną mieszalnią lakierów. Poza tym firma świadczyła usługi warsztatowe i prowadziła autoryzowany serwis blacharsko-lakierniczy marki Peugeot.

W 1997 roku firma podpisała umowę z Toyota Motor Poland na obsługę oraz sprzedaż samochodów marki Toyota otwierając pierwszy w Gorzowie Wlkp. Salon tej marki przy ul. Warszawskiej.

W 2004 roku firma została przeniesiona do nowoczesnego obiektu, który zyskał uznanie specjalistów – inżynierów i techników budownictwa, otrzymując wyróżnienie w konkursie na najlepszy obiekt budowlany LUBUSKI MISTER BUDOWY – edycja 2004 r. W kategorii obiektów użyteczności publicznej.

Do dyspozycji użytkowników samochodów marki Toyota są wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy zatrudnieni w działach: sprzedaży samochodów, serwisu mechanicznego, sprzedaży części zamiennych i akcesoriów, likwidacji szkód komunikacyjnych oraz kredytów i ubezpieczeń.

Świadcząc kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży samochodów nowych i używanych. współpracujemy z Toyota Bank Polska, Toyota Leasing Polska, które umożliwiają finansowanie umów kredytowych i leasingowych na preferencyjnych warunkach. Oferujemy również bardzo konkurencyjne pakiety największych towarzystw ubezpieczeniowych Ergo-Hestia oraz PZU.
Jesteśmy firmą, która stale się rozwija i doskonali pragnąc zapewnić swoim Klientom usługi na najwyższym poziomie, o czym świadczy m.in. uzyskany w 2006 r. certyfikat ISO 9001 oraz ISO 14001.

Nie ulega wątpliwości, że nasza firma to nie tylko sprzedaż znakomitych samochodów, dynamiczny rozwój oraz doskonale przygotowana kadra, nasza działalność to przede wszystkim dbałość o Całkowite Zadowolenie Klienta.

Od dnia 11.12.2020 r. nasza firma zmieniła nazwę na TOYOTA STOLARZ Sp. z o.o. oraz formę prawną.

Serdecznie zapraszamy do salonu (Gorzów- trasa wylotowa na Gdańsk).

 

Zarząd TOYOTA STOLARZ Sp. z o.o.